Akşam Kurye

Gece kurye

Akşam Kurye

Akşam kurye hizmeti ile saat 19.00’dan sonra bizlere istediğiniz gün istediğiniz saatlerde sipariş verebileceğinizi biliyor muydunuz ?

Firmaların hizmet alanın genişlemesi ve İstanbul gibi büyük bir metropol gibi şehirde 24 saat boyunca aktif hizmetler sürmesiyle birlikte bizlerde Yaya kurye olarak sizlerin oluşabilecek ihtiyaçları için akşam kurye servisi ile sizlere istediğiniz adreslerde istemiş olduğunuz siparişleri göndereceğiniz her türlü adreslere 30 dakika ile 120 dakika içerisinde evrak vb gibi dökumanlarını alımını gerçekleştirip teslimatını gerçekleştiriyoruz.

Bünyemizde bulunan 57 motorlu kurye, 12 yaya kurye, 5 araçlı kurye ve 17 dağıtım personelimiz bulunmaktadır. Sizlerden gelen siparişler için GOOGLE MAPS HARİTASINI Online navigasyon sistemimizle birlikte harita üzerinden sipariş akışını sağlayıp sizin talebinize göre harita üzerinden size en yakın mesafede bulunan personelimizi yönlendiriyoruz.

NEDEN AKŞAM KURYE ?

Akşam mesai bitiminden sonra (19.00) evrak, sözleşme, ürün gönderimi, şirket evrakları, şirketler arası dokümanlar, hediye vb gibi her türlü ihtiyacınız olan gönderileri akşam moto kurye hizmetimiz ile istediğiniz sürelerde, istediğiniz adreslere götürüp teslimatını yapıyoruz.

Sabaha kadar bünyemizde 10 adet nöbetçi akşam kurye personeli bulundurup sizlerden gelecek talepleri karşılamak için İstanbul ilinde her bölgesinde siz sipariş verdiğinizde 15-20 dakika içerisinde gelip siparişinizi alacak personellerin planlamalarını gerçekleştiriyoruz. Talep gelmesi durumunda harita üzerinden size en yakın personelimizi gönderiyoruz.

SİPARİŞ TESLİMATI !

Akşam moto kurye hizmetinde sizin vermiş olduğunuz sipariş doğrultusunda siparişinizi yalnızca belirttiğiniz kişilere imza karşılığında teslim ediyoruz ve teslimatı gerçekleştirdikten sonra hemen E-MAİL gönderiyoruz yada istemeniz durumunda sizlere bize vereceğiniz telefon numarasına direkt olarak çağrı yoluyla sipariş teslimat rapor bilgisi veriyoruz.

AKŞAM KURYE FİYATLARI

Fiyatlarımız tamamen sizlerin sipariş vereceğiniz semt adreslerine ve siparişin aciliyet durumuna bağlı olarak değişmektedir. Normal gün içerisinde ki kurye fiyatlarına göre fiyatlarımız değişmektedir.

Bu sebepten bizlere adres bilgilerini eksiksiz olarak vermeniz durumunda sizlere en iyi fiyat tarifesini sunmaya çalışacağız.

NOT: Akşam kurye hizmetimiz saat 19.00 ile sabah 08.00 Arası geçerli olup bu saatler dışında ki siparişleriniz için normal gün içi kurye fiyatlandırılması yapılacaktır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir